راهنمای استفاده از سایت

ثبت‌نام در سایت

پس از تایید سبد خرید، جهت خرید نیاز به ورود به سایت با حساب کاربری خود یا ثبت‌نام در سایت دارید. چنانچه عضو سایت نیستید لطفا با کلیک بر روی گزینه‌ی عضویت، نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایید. پس از ثبت‌نام، یک ایمیل حاوی لینک فعال‌سازی برای شما ارسال خواهد شد. با کلیک بر روی لینک، حساب کاربری شما فعال شده و می‌توانید وارد سایت شوید. در صورت عدم مشاهده‌ی ایمیل، فولدر Junk یا Spam را بررسی کنید.

هنگام ورود به سایت، لطفا آدرس ایمیل خود را به صورت کامل وارد کنید. نمونه: website@gmail.com 

همینطور در هنگام ورود رمز عبور به فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد دقت داشته باشید. چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، لطفا بر روی گزینه‌ی «بازیابی رمز عبور» کلیک کنید. یک ایمیل حاوی لینک تغییر رمز عبور برای شما ارسال خواهد. در صورت عدم مشاهده‌ی ایمیل، فولدر Junk یا Spam را بررسی کنید.


 پیگیری سفارشات

سفارش من کی به دستم می‌رسد؟

پس از ثبت سفارش در سایت، شماره سفارش به صورت پیام کوتاه خدمتتان ارسال می‌شود.اگر روش ارسال پست پیشتاز باشد و کد رهگیری بسته‌های پستی نیز پس از تحویل بسته به پست، به صورت پیام کوتاه خدمتتان ارسال می‌شود و می توانید از طریق سایت اداره پست، وضعیت ارسال خود را رصد کنید.

در صورت انتخاب ارسال با پیک موتوری که مخصوص شهر تهران است، پیش از تحویل بسته به پیک، جهت هماهنگی ارسال با شما تماس خواهیم گرفت. در مورد کالاهای موجود در سایت، برای خریدهای تا ساعت 17، خرید شما در همان روز تحویلتان خواهد شد و برای کالاهای بعد از ساعت کاری، بسته روز بعد ارسال خواهد شد.

چنانچه پس از گذشت این مدت تماس یا پیامی دریافت نکردید، می‌توانید از طریق شماره تلفن 88372500-021، خرید خود را پیگیری کنید.

اگر می خواهید خریدتان را درب فروشگاه تحویل بگیرید، کافی است به محض حضور در فروشگاه به قسمت صندوق مراجعه و بسته خود را تحویل بگیرید.


می‌خواهم سفارش را در روز و ساعت دقیقی تحویل بگیرم.

چنانچه پیک موتوری را به عنوان روش ارسال انتخاب کرده‌اید، پیش از ارسال خدمتتان تماس خواهیم گرفت و زمان ارسال را هماهنگ خواهیم کرد. متاسفانه امکان انتخاب زمان دقیق برای دریافت بسته‌های پستی وجود ندارد.


می‌خواهم آدرس ارسال کالا را تغییر دهم.

لطفا درخواست خود را از طریق شماره تماس پشتیبانی 88372500-021 با ما در میان بگذارید.


می‌خواهم سفارشم را لغو کنم

چنانچه از خرید خود منصرف شده‌اید می‌توانید از طریق شماره تماس پشتیبانی 88372500-021 با ما در ارتباط باشید.


کالایی که به دستم رسیده است مشکل دارد.

لطفا مشخصات سفارش و مشکل را از طریق شماره تماس پشتیبانی 88372500-021  با ما در میان بگذارید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.


مبلغ از حسابم کسر شد اما سفارشم ثبت نشده است

چنانچه خرید شما موفق باشد شماره سفارش به صورت پیام کوتاه و صورت‌حساب به صورت ایمیل خدمتتان ارسال می‌شود. چنانچه در روند خرید مشکلی پیش بیاید، مبلغ از حساب شما کسر شود و خرید موفقیت‌آمیز نباشد، صورت‌حساب برای شما ارسال نخواهد شد و مبلغ مورد نظر تا حداکثر 72 ساعت کاری به حساب شما برگشت داده می‌شود. چنانچه پس از گذشت این مدت مبلغ به حساب شما برنگشت، می‌توانید از طریق شماره تماس پشتیبانی 88372500-021 ، خرید خود را پیگیری کنید.