راهنمای استفاده از سایت

ثبت‌نام در سايت

پس از تاييد سبد خريد، جهت خريد نياز به ورود به سايت با حساب كاربري خود يا ثبت‌نام در سايت داريد. چنانچه عضو سايت نيستيد لطفا با كليك بر روي گزينه‌ي عضويت، نسبت به ثبت‌نام اقدام فرماييد. پس از ثبت‌نام، يك ايميل حاوي لينك فعال‌سازي براي شما ارسال خواهد شد. با كليك بر روي لينك، حساب كاربري شما فعال شده و مي‌توانيد وارد سايت شويد. در صورت عدم مشاهده‌ي ايميل، فولدر Junk يا Spam را بررسي كنيد.

هنگام ورود به سایت، لطفا آدرس ايميل خود را به صورت كامل وارد كنيد. نمونه: website@gmail.com 

همینطور در هنگام ورود رمز عبور به فارسي يا انگليسي بودن كيبورد دقت داشته باشيد. چنانچه رمز عبور خود را فراموش كرده‌ايد، لطفا بر روي گزينه‌ي «بازيابي رمز عبور» كليك كنيد. يك ايميل حاوي لينك تغيير رمز عبور براي شما ارسال خواهد. در صورت عدم مشاهده‌ي ايميل، فولدر Junk يا Spam را بررسي كنيد.


 پیگیری سفارشات

سفارش من كي به دستم مي‌رسد؟

پس از ثبت سفارش در سايت، شماره سفارش به صورت پيام كوتاه خدمتتان ارسال مي‌شود.اگر روش ارسال پست پیشتاز باشد و كد رهگيري بسته‌هاي پستي نيز پس از تحويل بسته به پست، به صورت پيام كوتاه خدمتتان ارسال مي‌شود و می توانید از طریق سایت اداره پست، وضعیت ارسال خود را رصد کنید.

در صورت انتخاب ارسال با پیک موتوری که مخصوص شهر تهران است، پيش از تحويل بسته به پيك، جهت هماهنگي ارسال با شما تماس خواهيم گرفت. در مورد کالاهای موجود در سایت، برای خریدهای تا ساعت 17، خرید شما در همان روز تحویلتان خواهد شد و برای کالاهای بعد از ساعت کاری، بسته روز بعد ارسال خواهد شد.

چنانچه پس از گذشت اين مدت تماس يا پيامي دريافت نكرديد، مي‌توانيد از طريق شماره تلفن 88372500-021، خريد خود را پيگيري كنيد.

اگر می خواهید خریدتان را درب فروشگاه تحویل بگیرید، کافی است به محض حضور در فروشگاه به قسمت صندوق مراجعه و بسته خود را تحویل بگیرید.


مي‌خواهم سفارش را در روز و ساعت دقيقي تحويل بگيرم.

چنانچه پيك موتوري را به عنوان روش ارسال انتخاب كرده‌ايد، پيش از ارسال خدمتتان تماس خواهيم گرفت و زمان ارسال را هماهنگ خواهيم كرد. متاسفانه امكان انتخاب زمان دقيق براي دريافت بسته‌هاي پستي وجود ندارد.


مي‌خواهم آدرس ارسال كالا را تغيير دهم.

لطفا درخواست خود را از طريق شماره تماس پشتيباني 88372500-021 با ما در میان بگذارید.


مي‌خواهم سفارشم را لغو كنم

چنانچه از خريد خود منصرف شده‌ايد مي‌توانيد از طريق شماره تماس پشتيباني 88372500-021 با ما در ارتباط باشيد.


كالايي كه به دستم رسيده است مشكل دارد.

لطفا مشخصات سفارش و مشکل را از طريق شماره تماس پشتيباني 88372500-021  با ما در میان بگذارید. در اسرع وقت با شما تماس خواهيم گرفت.


مبلغ از حسابم كسر شد اما سفارشم ثبت نشده است

چنانچه خريد شما موفق باشد شماره سفارش به صورت پيام كوتاه و صورت‌حساب به صورت ايميل خدمتتان ارسال مي‌شود. چنانچه در روند خريد مشكلي پيش بيايد، مبلغ از حساب شما كسر شود و خريد موفقيت‌آميز نباشد، صورت‌حساب براي شما ارسال نخواهد شد و مبلغ مورد نظر تا حداكثر 72 ساعت كاري به حساب شما برگشت داده مي‌شود. چنانچه پس از گذشت اين مدت مبلغ به حساب شما برنگشت، مي‌توانيد از طريق شماره تماس پشتيباني 88372500-021 ، خريد خود را پيگيري كنيد.