جوهر-یدک و کارتریج-سرقلم

1-12 از 242

دنیای جوهرخودنویس پر از زیبایی  و انرژی است. امروزه جوهر خودنویس ها به یک مدل و کیفیت محدود نیستند و شما در جی پن می‌توانید جوهر انواع خودنویس از جمله جوهرهای ضد جعل اسناد، جوهر لوکس با پودر طلا، جوهر ابدی، جوهر سریع خشک شونده و جوهر هنری را خریداری کنید. خرید جوهر از جی‌پن خیال شما را از اصل بودن کالا راحت می‌کند و می‌توانید مدل‌هایی از جوهر را پیدا کنید که بسیار کمیاب هستند. اگر خوشنویسی می‌کنید می توانید قلم کالیگرافی و جوهر خوشنویسی را نیز از وبسایت جی پن تهیه کنید. اگر جوهر بطری به کارتان نمی‌آید می توانید از کارتریج استفاده کنید. برای خرید کارتریج جوهر خودنویس می‌توانید در قسمت بالای صفحه روی اکسسوری قلم کلیک کنید و یا در قسمت جستجو عبارت کاتریج را وارد نمایید.
برندهای معروفی در زمینه‌ی تولید جوهر وجود دارند: 
نودلر: جوهر نودلر (Noodler) همه‌ی ابزار ممکن برای هر نوع نوشته‌ای را فراهم کرده‌است. از جوهر ضد یخ زدن گرفته تا جوهر ضد جعل. خرید جوهر نودلر(Noodler) می‌تواند جان تازه‌ای به خودنویس‌تان بدهد و لذت نوشتاری عالی‌ای برایتان رقم بزند. جوهر نودلر در رنگ‌های بسیار متنوعی وجود دارد.

 پایلوت: جوهر خودنویس پایلوت (Pilot)  نه تنها از نظر ظاهری زیبا هستند، بلکه از لحاظ کیفیت و عملکرد در یک سطح جداگانه از سایر جوهرها قرار گرفته‌اند. جوهر پایلوت در کارتریج‌های اختصاصی و همچنین بطری‌هایی که شیشه‌‌هایشان برنده جوایزطراحی شده‌اند عرضه می‌شوند. جوهر پایلوت (Pilot) تقریباً در تمام قلم‌ها روان و قابل اطمینان است، و هنگامی که آماده تعویض جوهر هستید به راحتی از خودنویستان پاک می‌شوند. بسیاری از جوهرهای ایروشیزوکو در صورتی که روی کاغذ مناسب خودنویس استفاده شوند درخشندگی قرمز یا طلایی فوق العاده ای ایجاد می کنند و این یک لذت تکرار نشدنی برای کسانی است  که ته‌مایه‌ی متالیک را در جوهر دوست دارند. اگر قصد نوشتن و یا نقاشی کشیدن با رنگ‌هایی دارید که منحصر به فرد باشند، خرید جوهر پایلوت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
یوروپن: خرید جوهر یوروپن (Europen) بسیار مقرون به صرفه است و برای استفاده‌ی هرروزه از جوهر خودنویس گزینه‌ی مناسبی است. جوهرهای یوروپن (Europen) در رنگ‌های زیادی وجود دارند و می‌توانید از آنها برای نوشته‌های طولانی خود استفاده کنید.برندهای مختلفی در بازار وجود دارند و بسته به سلیقه‌تان می‌توانید طیف وسیعی از آن‌ها را در فروشگاه آنلاین جی‌ پن خریداری کنید. از برندهای لوکس مانند هربین (J.Herbin)، مونته‌گراپا(monte grappa) و کراس (Cross) گرفته تا برندهایی که بیشتر استفاده‌ی هرروزه دارند مانند جوهر شیفر (Sheaffer)، جوهر پلیکان (Pelikan) و جوهر پارکر (Parker).