روان نویس های اصلی

1-12 از 111

خرید روان نویس:
تیم جی‌پن صرفا یک تیم فروش نیست. وبسایت جی‌پن یک پلتفرم آنلاین  است که قبل از هرچیز یک مشاور مطمئن در زمینه‌ی پیدا کردن نوشت‌افزار مناسب شما است. اگر به‌دنبال خرید روان نویس هستید که استفاده‌ی هرروزه از آن داشته باشید الگوریتم وبسایت جی‌پن به شما خرید روان نویس اقتصادی را پیشنهاد می‌دهد و اگر به دنیال خرید روان نویس لوکس هستید، روان‌نویس‌هایی را به شما پیشنهاد می‌کند که متناسب سلیقه‌تان هستند
روان نویس: ما  برای یادداشت برداری استفاده از روان‌نویس را پیشنهاد می‌کنیم، اما آن را به ویژه برای کسانی که از دستشان در حین نوشتن خسته می‌شود مفید می‌دانیم. جوهر روان و مایع روان‌نویس بدون هیچ فشاری می‌نویسد، بنابراین برای کسانی که عادت دارند در هنگام نوشتن قلم خود را خیلی فشار دهند می‌تواند خیلی کمک کننده باشد.

برندهای معروف در زمینه‌ی تولید روان نویس:
پلاتینوم: روان نویسپلاتینوم (Platinum) آنقدری نرم می‌نویسد که انگار انگشتانتان روی برگه در حال رقص هستند! برند ژاپنی پلاتینوم با تکیه بر کیفیت فوق‌العاده متریال و مهندسی نوک مغزی روان‌نویس توانسته است محصولاتی بی‌نظیر تولید کند. روان نویس پلاتینوم (Platinum) الهام گرفته از فرهنگ غنی ژاپن است و در بعضی از مدل‌های آن از چوب‌ درختانی با عمر بیش از هزارسال استفاده شده و در نوع خود تکرار نشدنی است. اگر به دنبال روان‌نویسی هستید که هم خاص باشد و هم از لحاظ کیفیت خیالتان راحت باشد ما به شما خرید روان نویس پلاتینیوم را پیشنهاد می‌کنیم.

کراس: روان نویس کراس (Cross) از قدیم بعنوان روان‌نویس ریاست جمهوری امریکا مطرح بوده‌است. افراد سرشناسی همچون اوباما از روان نویس کراس استفاده می‌کنند و برند کراس در بین جامعه‌ی لوکس پسند جایگاه ویژه‌ای دارد. مدل‌هایی از روان‌نویس کراس (Cross) وجود دارد که با همکاری شرکت فراری ساخته شده‌اند و ست هدیه روان نویس گرانبهایی برای عزیزان شما هستند. خرید روان نویس کراس می‌تواند تا مدت بسیار زیادی خیال شما را از داشتن روان‌نویس باکیفیت راحت کند.
لامی: روان نویس لامی جوهر بسیار باکیفیتی دارد که در برابر خشک شدن مقاومت زیادی دارد. لامی (Lamy) یکی از معروف‌ترین شرکت‌های آلمان است و با مهندسی پیشرفته و سخت‌گیرانه‌ای محصولات خود را عرضه می‌کند. روان‌ نویس لامی در رنگ‌ها و قیمت‌های مختلفی وجود دارد و برای خرید روان نویس دست شما را باز می‌گذارد.
خرید آنلاین روان نویس:
برندهای مختلفی در بازار وجود دارند و بسته به سلیقه‌تان می‌توانید طیف وسیعی از آن‌ها را در فروشگاه آنلاین جی‌ پن خریداری کنید. از برندهای فوق لوکس مانند مون بلان(mont blanc مونته‌گراپا(monte grappa) و ویسکونتی(visconti) گرفته تا برندهایی که بیشتر استفاده‌ی هرروزه دارند مانند روان‌نویس شیفر (Sheaffer) و روان‌نویس یوروپن (Europen).

روان نویس ها طوری طراحی شده اند که انتقال جوهر را  را بری روی کاغذ بسیار سریعتر می‌کنند

شما در جی پن برترین برندهای روان نویس را می توانید با ضمانت اصالت کالا و ارسال فوری به همراه حکاکی و کادو تهیه کنید