والتر شیفر که یک جواهر فروش بود به دلیل علاقه به خودنویس در صدد برآمد مشکل همیشگی خودنویس در آن دوران که پر کردن مخزن جوهر خودنویس بود را رفع نماید. او که استاد کاری ماهر در جواهر سازی بود با دقت و ظرافتی که داشت توانست برای اولین بار مکانیزمی را برای پر کردن جوهر اختراع کند که بدون نیاز به آغشته شدن دست به جوهر، جوهر بصورت اتوماتیک از شیشه جوهر وارد مخزن شود. این مکانیزم که به مکانیزم تلمبه ای معروف است مقدمه ای شد برای سایر مخترعین جهت ارتقاء این فناوری.

شیفر اختراع خود را ثبت نمود و پس از آن در سال 1913 فروشگاه جواهر فروشی خود را به کارگاه تولید قلم تغییر داد. سپس در سال 1914 بود که شیفر اولین کارخانه خود را در شهر فورت مادیسون ایالت آیـوا آمریکا تاسیـس نمود .

علاقه شیفر به قلم به فرزند خود منتقل شد و فرزندش که یک تاجر زبردست بود کار پدر را ادامه داد و شیفر را به یک برند جهانی ارتقاء داد. او در سال 1951 و پس از فوت والتر شیفر توانست کارخانه بزرگ تولید و خرید خودنویس شیفر را در مکان کارخانه قبلی تاسیس نماید . در همین دوران بود که شیفر توانست نوک انحصاری خود یعنی Inlaid Nib را به بازار معرفی نمود که شهرت جهانی دارد.  فلسفه شیفر از ابتدا تا به حال ساخت قلم و تولید و خرید خودنویس شیفر با کیفیت بالا و کمترین قیمت است، گواه این موضوع قلم و خودنویس شیفر ی است که 18 ماه در کشتی شکسته زیر آب بود، ولی همچنان سالم و قابل استفاده است.
شما در دسته بندی خرید خودنویس شیفر می توانید پس از خرید خودنویس شیفر و مدل های دیگر این برند درخواست به حکاکی روی قلم ها داشته باشید

1-12 از 40