درباره پارکر و خرید خودنویس پارکر و انواع محصولات برند پارکر(Parker) 
بدون شک یکی از معروف‌ترین و معتبرترین برندها در زمینه‌ی انواع خودنویس لوکس، خرید خودنویس با کیفیت و نوشت افزار است که از سال ۱۸۸۸ در امریکا فعالیت خود را شروع کرد. برند پارکر از گذشته تا به امروز موفقیت های زیادی در خصوص فروش و خرید خودنویس داشته است.
جرج سَفورد پارکر -موسس کمپانی پارکر- تصمیم گرفت چهره‌ی جدیدی از نوشت‌افزار، خودنویس لوکس و روان نویس را به نسل‌های بعداز خود هدیه دهد و در این کار موفق بود. 
استفاده و خرید خودنویس پارکر در بین افراد سرشناس تاریخ رایج بوده است: از پروفسور حسابی که در خاطراتش از خریدخودنویس پارکر مدل 51 در ایران  گفته می شود تا ملکه الیزابت دوم که به استفاده از خودنویس پارکر می پرداختند.
رکورد بیشترین خرید و فروش خودنویس پارکر در درقرن بیستم میلادی است. سالیان سال است که مردم سراسر دنیا به خرید خودنویس پارکر و روان نویس های پارکر جواب اعتماد خود به پارکر را، به بهترین شکل ممکن گرفته‌اند.
یکی محبوب ترین های پارکر خودنویس پارکر Premierپریمیر رنگ کاستوم گری استورم است که در صفحه اختصاصی خرید خودنویس پارکر مدل پریمیر  می توانید مشاهده کنید 

شما می توانید برای خرید خودنویس پارکر - خرید روان نویس پارکر - خرید خودکار پارکر - خرید اتود پارکر - خرید جوهر و یدک خودنویس روان نویس و خودکار پارکر را می توانید در سایت JEYPEN.COM مشاهده کنید
پارکر یادآور کیفیت، ارزشمندی و کاربردی بودن است. 

1-12 از 69